Home

uhri Vakiintunut teoria omistaa sakaria jalgpall Lasten päivä vaikutus löysin sen

Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses  kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem! - 3sport
Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem! - 3sport

Noormeeste U19 koondis peab kaks maavõistlust Leedu eakaaslastega - Uudised

Levadia alistas tormi tõttu lühikeseks jäänud sõpruskohtumises Serbia klubi  - Delfi Sport
Levadia alistas tormi tõttu lühikeseks jäänud sõpruskohtumises Serbia klubi - Delfi Sport

U19 Eliitliiga Meistriliigas selgusid esimesed finaalturniirile - Uudised

FCI Levadia U21 kohtub täna Tartus JK Tammeka duubelmeeskonnaga - FCI  Levadia Tallinn
FCI Levadia U21 kohtub täna Tartus JK Tammeka duubelmeeskonnaga - FCI Levadia Tallinn

Selgus U-17 jalgpallikoondise koosseis Balti turniiriks | Jalgpall | ERR

Leegionäridega varustatud Paide duubel murdis Nõmme Unitedi võimsa  koduseeria - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Leegionäridega varustatud Paide duubel murdis Nõmme Unitedi võimsa koduseeria - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Mängija
Mängija

Kalev raiskas penalti ja kaotas punkte, neli väravat löönud Elva alistas  Welco - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kalev raiskas penalti ja kaotas punkte, neli väravat löönud Elva alistas Welco - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

FC Levadia Jalgpallikool - Posts | Facebook

FCI Levadia U21 kaotas FC Nõmme Unitedile 2:7 - FCI Levadia Tallinn

Mängija
Mängija

U-17 jalgpallikoondis alustas Balti turniiri kaotusega Lätile | Jalgpall |  ERR
U-17 jalgpallikoondis alustas Balti turniiri kaotusega Lätile | Jalgpall | ERR

Eesti jalgpalli uue valitseja Levadia selge siht – eurosarja alagrupp -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Eesti jalgpalli uue valitseja Levadia selge siht – eurosarja alagrupp - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Maardu kaotas ja andis tiitliheitluses eelise võidurõõmu tundnud Kalevile -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Maardu kaotas ja andis tiitliheitluses eelise võidurõõmu tundnud Kalevile - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Levadia uus ründaja sai kaheksa minutiga jala valgeks, Welco ja Flora  uisutasid väravateta viigini - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Levadia uus ründaja sai kaheksa minutiga jala valgeks, Welco ja Flora uisutasid väravateta viigini - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Viie värava päev: hävitustööga said maha Maardu, Kalev ja United (galerii!)  - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Viie värava päev: hävitustööga said maha Maardu, Kalev ja United (galerii!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Mängija
Mängija

Levadia duubelmeeskond unistab suurelt, aga mõtleb realistlikult ja  keskendub noorte arendamisele - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Levadia duubelmeeskond unistab suurelt, aga mõtleb realistlikult ja keskendub noorte arendamisele - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kõik mängivad - Tallinna 53. Keskkooli võistkond. Koosseisu kuulusid Ivan  Timofejev, Aleksander Iljin, Leonid Arhipov, Viktor Arhipov, Deniss  Drabinko, Filipp Drabinko, Daniil Sakarias, Aleksandr Lukaštšuk, Danil  Blaivas, Mark Miniahmetov ja juhendaja ...
Kõik mängivad - Tallinna 53. Keskkooli võistkond. Koosseisu kuulusid Ivan Timofejev, Aleksander Iljin, Leonid Arhipov, Viktor Arhipov, Deniss Drabinko, Filipp Drabinko, Daniil Sakarias, Aleksandr Lukaštšuk, Danil Blaivas, Mark Miniahmetov ja juhendaja ...

U-18 jalgpallikoondis kaotas Levadia noortele | Jalgpall | ERR

FCI Levadia U21 võitis imelise tagasitulekuga 3:2 Harjut - FCI Levadia  Tallinn
FCI Levadia U21 võitis imelise tagasitulekuga 3:2 Harjut - FCI Levadia Tallinn

FCI Levadia sai napi 1-2 kaotuse Ukraina kõrgliiga võistkonnalt Rukh  Lvivilt - FCI Levadia Tallinn
FCI Levadia sai napi 1-2 kaotuse Ukraina kõrgliiga võistkonnalt Rukh Lvivilt - FCI Levadia Tallinn