Home

läimäys Ruoko suppilo antti luigemaa lauatennis haihtuminen höyry rukoilla

Toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauatennises - Saaremaa Spordiliit

Haapsalus võitsid Valeria Sarõtševa ja Antti Luigemaa | WWW.LAUATENNIS.EE

Suure-Jaani karikasarja 12. hooaeg lõppes tõelise üllatuspommiga! | WWW. LAUATENNIS.EE

Lauatenniseklubi alustas hooaega - Maaleht

Põhja-Sakala valla karikasarja 4. etapi võitis Rivo Saaremäe! « Suure-Jaani  Noortekeskus
Põhja-Sakala valla karikasarja 4. etapi võitis Rivo Saaremäe! « Suure-Jaani Noortekeskus

Eestimaa Spordiliit Jõud

Haapsalus selgusid Jõu lauatennisemeistrid - Lääne Elu

Lauatennise etapi parim Haapsalu mängija oli Mihkel Puhm - Lääne Elu

XVII Põhja-Sakala valla lauatennise karikasari loetakse lõppenuks ja selle  hooaja üldvõitja on ANTTI LUIGEMAA – ELTL
XVII Põhja-Sakala valla lauatennise karikasari loetakse lõppenuks ja selle hooaja üldvõitja on ANTTI LUIGEMAA – ELTL

LÄÄNELA | Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel tuli läänlastele 1  kuld, 2 hõbedat ja 3 pronksi
LÄÄNELA | Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel tuli läänlastele 1 kuld, 2 hõbedat ja 3 pronksi

Suure-Jaani spordiklubi Lehola 2005 - 帖子 | Facebook

XXXI Sakala karikasarja 3. etapp / RIS Ehitus AS auhinnavõistlused | WWW. LAUATENNIS.EE

lauatennis – Lääne Elu

Luigemaa võitis Põhja-Euroopa esivõistlusel kaks hõbedat - Sport - Pärnu  Postimees
Luigemaa võitis Põhja-Euroopa esivõistlusel kaks hõbedat - Sport - Pärnu Postimees

Lauatennisekeskuse Suvetruniiri võitis Carlo Accorsi | WWW.LAUATENNIS.EE

Lauatennist mitmelt poolt - Pärnu Postimees - Tasuline - Pärnu Postimees

Pärnu lauatennisesarjas võitja selgunud - Sport - Pärnu Postimees

Keila Lahtised võitis Antti Luigemaa | WWW.LAUATENNIS.EE

Haapsalu XIII GP võitsid Kätlin Latt ja Antti Luigemaa, IX Rahvaliiga aga  Vitali Parhomik | WWW.LAUATENNIS.EE
Haapsalu XIII GP võitsid Kätlin Latt ja Antti Luigemaa, IX Rahvaliiga aga Vitali Parhomik | WWW.LAUATENNIS.EE

Enne finaali juhivad Kätlin Latt, Antti Luigemaa ja Vitali Parhomik | WWW. LAUATENNIS.EE

Pärnu-Jaagupi LTK - Beiträge | Facebook

Antti Luigemaa Valgevene meister! | WWW.LAUATENNIS.EE

Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel võitsid läänlased kuus  medalit - Läänlane.ee
Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel võitsid läänlased kuus medalit - Läänlane.ee