Osallistua Painos mukavuus basket čtvrtina panos sammuminen regeneratiivisen

ROZHODLA UŽ PRVNÍ ČTVRTINA | ERA Basketball Nymburk

Rose odehrál jen čtvrtinu a Chicago podlehlo v Denveru - Aktuálně.cz

BK Loko Trutnov - Kadetky U17

Na vyhranou čtvrtinu přišla rázná reakce favorita. Basketbalisté na Francii  nestačili – ČT sport – Česká televize
Na vyhranou čtvrtinu přišla rázná reakce favorita. Basketbalisté na Francii nestačili – ČT sport – Česká televize

Bosna a Hercegovina - ČR 97:90, Rozhodla třetí čtvrtina. Čeští  basketbalisté první kvalifikační zápas nezvládli - Sport.cz
Bosna a Hercegovina - ČR 97:90, Rozhodla třetí čtvrtina. Čeští basketbalisté první kvalifikační zápas nezvládli - Sport.cz

Výborný výkon v ligové premiéře zkalilo zranění Vašákové a poslední čtvrtina  - Basketbal - Sport - Trutnovinky
Výborný výkon v ligové premiéře zkalilo zranění Vašákové a poslední čtvrtina - Basketbal - Sport - Trutnovinky

Čechy sestřelila proti Turkům poslední čtvrtina | CZ.BASKETBALL

USK Praha - Sovy vedou v čtvrtfinálové sérii 2:1. Basket Brno nevyužilo  vedení deseti bodů a Sovy se vrátily v poslední čtvrtině 23:8. 3.  čtvrtfinále Kooperativa NBL 2020/2021 USK Praha – Basket
USK Praha - Sovy vedou v čtvrtfinálové sérii 2:1. Basket Brno nevyužilo vedení deseti bodů a Sovy se vrátily v poslední čtvrtině 23:8. 3. čtvrtfinále Kooperativa NBL 2020/2021 USK Praha – Basket

První eurostopka pro Brno | CZ.BASKETBALL

S MINSKEM ROZHODLA 4. ČTVRTINA | ERA Basketball Nymburk

CZ.BASKETBALL - Nepovedená poslední čtvrtina připravila Basketball Nymburk  o výhru v dramatickém utkání Basketball Champions League v Praze na  Královce. PAOK BC si odváží výhru o 4 body. 🏀 | Facebook
CZ.BASKETBALL - Nepovedená poslední čtvrtina připravila Basketball Nymburk o výhru v dramatickém utkání Basketball Champions League v Praze na Královce. PAOK BC si odváží výhru o 4 body. 🏀 | Facebook