Home

Virkailija Edellinen tuotenimi poiste meistrivõistlused jalgpallis hevosvoima Asettelu lykätä

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 6.-9.klasside poistele |  Võru Kreutzwaldi Kool
Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 6.-9.klasside poistele | Võru Kreutzwaldi Kool

Poisid asuvad võistlustulle kümnes vanuseklassis - Uudised

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlused saavad alguse täna | Pistik.net

Zenfolio | Võrumaa Spordiliidu pildigalerii | Võru maakonna 6.-9. kl poiste  MV jalgpallis. 24.09.2015 Osula/Puiga | Photo 6
Zenfolio | Võrumaa Spordiliidu pildigalerii | Võru maakonna 6.-9. kl poiste MV jalgpallis. 24.09.2015 Osula/Puiga | Photo 6

Padise koolipoisid võitsid koolide meistrivõistlused - Maaleht

VHK põhikooli poisid saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel  jalgpallis III koha!
VHK põhikooli poisid saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis III koha!

Kaitsejõudude meistrivõistlused jalgpallis võitis sõjaväepolitsei  Vahipataljon – Kaitseväe Akadeemia
Kaitsejõudude meistrivõistlused jalgpallis võitis sõjaväepolitsei Vahipataljon – Kaitseväe Akadeemia

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Virtsu Kooli jalgpalli suurest võidust  möödub 20 aastat!
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Virtsu Kooli jalgpalli suurest võidust möödub 20 aastat!

Poiste jalgpalli meistrivõistlustel osaleb 540 võistkonda | Jalgpall | ERR

Meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klasside poistele – Sindi Gümnaasium

Koolidevahelise poiste meistriliiga võitjaks tuli Laagri Kool | Jalgpall  kooli
Koolidevahelise poiste meistriliiga võitjaks tuli Laagri Kool | Jalgpall kooli

Noorte jalgpalli järjepidev toetamine viis suureduni ülemaailmsel  jalgpalliturniiril Gothia Cup - Delfi Sport
Noorte jalgpalli järjepidev toetamine viis suureduni ülemaailmsel jalgpalliturniiril Gothia Cup - Delfi Sport

Zenfolio | Võrumaa Spordiliidu pildigalerii | Võru maakonna 6.-9. kl poiste  MV jalgpallis. 20.09.2018 Osula & Võru Heliose Jalgpallikeskus | Photo 16
Zenfolio | Võrumaa Spordiliidu pildigalerii | Võru maakonna 6.-9. kl poiste MV jalgpallis. 20.09.2018 Osula & Võru Heliose Jalgpallikeskus | Photo 16

Hiiumaa Jalgpall - KOOLINOORTE MV JALGPALLIS 2017- POISID 7.-9 KLASS  7.-9.klasside noormehed mängisid Emmastes 2x8 minutit ilma poolajapausita.  Osalemas oli kokku 5 võistkonda- Kärdla, Käina, Lauka, Palade ja Emmaste  ning esikohale mängis
Hiiumaa Jalgpall - KOOLINOORTE MV JALGPALLIS 2017- POISID 7.-9 KLASS 7.-9.klasside noormehed mängisid Emmastes 2x8 minutit ilma poolajapausita. Osalemas oli kokku 5 võistkonda- Kärdla, Käina, Lauka, Palade ja Emmaste ning esikohale mängis

II koht jalgpalli MV 8.-9. klassi poiste arvestuses – Sindi Gümnaasium

Pärnu koolide meistrivõistlused jalgpallis

Tütarlapsed peavad jalgpalli uuel hooajal kohtumisi viies vanuseklassis |  Jalgpall | ERR
Tütarlapsed peavad jalgpalli uuel hooajal kohtumisi viies vanuseklassis | Jalgpall | ERR

Raatuse poisid võitsid jalgpallis pronksmedalid

Saku Sporting - Saku poisid harjumaa parimad Septembri kuus toimunud  Harjumaa meistrivõistlused jalgpallis olid Saku poistele edukad.  Meistrivõistlused toimusid kolmes vanusegrupis: kuni 7. klass, kuni 9.  klass ja kuni 12. klass. Kui
Saku Sporting - Saku poisid harjumaa parimad Septembri kuus toimunud Harjumaa meistrivõistlused jalgpallis olid Saku poistele edukad. Meistrivõistlused toimusid kolmes vanusegrupis: kuni 7. klass, kuni 9. klass ja kuni 12. klass. Kui

Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi noored olid Eesti meistrivõistlustel edukad -  Lääne Elu
Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi noored olid Eesti meistrivõistlustel edukad - Lääne Elu

Hiiumaa Jalgpall - HIIUMAA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED JALGPALLIS 7.-9.  KL 7.-9. klassi poiste meistrivõistlustel osales viis võistkonda. Viimase  kohtumisega kallutas turniiri enda kasuks Käina Kool. 1. Käina Kool –  Kasper Pisa, Marken Tisler,
Hiiumaa Jalgpall - HIIUMAA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED JALGPALLIS 7.-9. KL 7.-9. klassi poiste meistrivõistlustel osales viis võistkonda. Viimase kohtumisega kallutas turniiri enda kasuks Käina Kool. 1. Käina Kool – Kasper Pisa, Marken Tisler,

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Kas maapiirkondade noorte jalgpall Eesti MV  on võimalik?
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Kas maapiirkondade noorte jalgpall Eesti MV on võimalik?